AnasayfaFirma Rehberi Hal RehberiSeri ilan Foto Galeri Web TV RssYazarlarE-GazeteWebmailİletişim 21 Kasim 2018 Çarsamba 18:48
İLÇE BİLGİSİ RESMİ KURUMLARBELEDİYEMAHALLELEREĞİTİM SAĞLIKHAL FİYATIESNAFLARIMIZ
KONYAALTI HAVA DURUMU
KONYAALTI
 
Serbest Bölge’ye uzanan “cadde”ye asfalt
 
Konyaaltı Belediyesi Antalya’nın ticarete açılan kapısı Serbest Bölge’nin caddelerini sıcak asfalt ile kapladı.
 
 
Yat imalatı yapan, tekstil, tarım, medikal, maden, plastik ve elektrik malzemesi ihraç ve ithal eden onlarca firmanın yer aldığı Serbest Bölge’nin Liman caddesi asfaltlanıyor. Ağır tonajlı araçların oluşturduğu tahribat sonucu neredeyse kullanılamaz duruma gelen Liman Caddesi, Konyaaltı Belediyesi, sıcak asfalt ile kaplanıyor. 
İlk etapta 720 metre sıcak asfalt
Konyaaltı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Liman caddesinde asfalt kaplama çalışmalarına başladı. Çift şeritli yolun Serbest Bölge’ye giriş bölümü, özellikle çimento, barit madeni ve kablo malzemesi taşıyan ağır tonajlı araçların kullanımına uygun güçlendirilmiş asfalt ve asfalt alt yapı malzemesi kullanılarak yapılıyor. 720 metre uzunluğunda ki yol, yaklaşık olarak 250 bin liraya mal olacak.
16. cadde de çalışmalar son aşamaya geldi
Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, yoğun şekilde ticari yük taşıyan araçların güzergahı Liman caddesinde asfalt çalışmalarını neredeyse tamamladıklarını söyledi. Başkan Böcek bununla birlikte Pınarbaşı Mahallesi’nde asfalt ve yeni yol açma çalışmalarına devam ettiklerini bildirdi. Akdeniz Üniversitesi’nin güney sınırı boyunca uzanan 16. caddenin asfalt öncesi tüm hazırlıklarını tamamladıklarını ifade eden Böcek, bir hafta gibi kısa bir süre içinde çift şeritli olarak bu caddenin halkın kullanımına açılacağını müjdeledi. 
 
 
04 Aralık 2013 Çarsamba - 20:45
8550 Kere Okundu

2010 - 2013 © batiakdeniz.com Tüm Hakları Saklıdır. Hiç bir bilgi ve resim kaynak gösterilmeden kopyalanamaz. yazılım : webustasi.com