AnasayfaFirma Rehberi Hal RehberiSeri ilan Foto Galeri Web TV RssYazarlarE-GazeteWebmailİletişim 21 Kasim 2018 Çarsamba 18:46
İLÇE BİLGİSİ RESMİ KURUMLARBELEDİYEMAHALLELEREĞİTİM SAĞLIKHAL FİYATIESNAFLARIMIZ
KONYAALTI HAVA DURUMU
KONYAALTI
 
Konyaaltı Belediyesi 2013 Yılı Son Meclis Toplantısı Yaptı
 
Konyaaltı Belediyesi 2013 Yılı Son Meclis Toplantısı Yaptı
 
 
Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in başkanlık yaptığı mecliste, bütçe komisyonuna havale edilen kadro cetvelinin görüşülmesi, Gıda Bankasının yönetmeliğinin revize edilmesi kabul edildi.

Vatandaşların talebi doğrultusunda kamulaştırma kanununa göre uzlaşma talepleri, turizm tesis alanının özel eğitim tesisi alanına çevrilmesi, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün semt spor alanı olarak planlanan parsellerde değişiklik yapılarak spor alanı dışına çıkartılmasına yönelik talebi, Hurma Mahallesi’ndeki ticari alanın özel sağlık tesisine dönüştürülmesi, batı çevre yolunda bulunan kavşakların plana işlenmesi için ilgili kurumların görüşünün alınması, imar planında ilköğretim okulu olarak ayrılan parsellerin, özel eğitim tesis alanına dönüştürülmesi ile yapıların estetiği, rengi, gölgelik, çatı ve cephe kaplamasıyla ilgili kurallar getirilmesi, yapıların inşaatında yöresel malzeme kullanılması ve yöresel mimarinin dikkate alınması ilişkin zorunluluğun getirilmesi oy birliği ile kabul edildi.

2013 yılında alınan kararların ilçeye hayırlı olmasını dileyen Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, özverili çalışmalarından dolayı meclis üyelerine teşekkür etti.
 
 
05 Aralık 2013 Perşembe - 15:22
8408 Kere Okundu

2010 - 2013 © batiakdeniz.com Tüm Hakları Saklıdır. Hiç bir bilgi ve resim kaynak gösterilmeden kopyalanamaz. yazılım : webustasi.com