AnasayfaFirma Rehberi Hal RehberiSeri ilan Foto Galeri Web TV RssYazarlarE-GazeteWebmailİletişim 21 Kasim 2018 Çarsamba 18:47
İLÇE BİLGİSİ RESMİ KURUMLARBELEDİYEMAHALLELEREĞİTİM SAĞLIKHAL FİYATIESNAFLARIMIZ
KONYAALTI HAVA DURUMU
KONYAALTI
 
Konyaaltı Sahili İçin Valiliğe Başvuru
 
Konyaaltı Sahili İçin Valiliğe Başvuru
 
 
Antalya Valisi Sabahattin Öztürk’ün Konyaaltı sahili ile ilgili çağrısı üzerine harekete geçen Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, sahilin yeniden düzenlenerek halkın kullanımına sunulması için fikir projesi ile Antalya Valiliğine başvurdu.
28.09.2012 tarihinde tahsis süresi sona erenKonyaaltı sahilinin yeniden tahsis edilmesi içinAntalya Defterdarlığına 5 kez müracaat ettiklerini, 11 Ekim 2013 tarihinde ise tahliye kararı verildiğini hatırlatan Böcek, “29 Eylül 1999'da 10 yıl süreyle belediyemize verilen Konyaaltı sahilini salaş yapılardan kurtarıp örnek projeyle vatandaşımızın hizmetine sunduk. Çeşitli kurum ve kuruluşlar tarafından birçok ödüle layık görülen Mavi Bayraklı Konyaaltı sahilini, günlük yerli ve yabancı 50 bin vatandaşımız kullanmaktaydı. 2004 yılında meydana gelen afet neticesinde kiralama süresi 3 yıl daha uzatılan Konyaaltı sahilini yeniden düzenlemek için Antalya Defterdarlığına 5 kez müracaat ettik. Bugüne kadar olumlu herhangi bir sonuç alamadık. Antalya Valisi Sebahattin Öztürk’ün açıklamaları doğrultusunda bugün 6’ncı müracaatımızı gerçekleştirdik” dedi.

Göstermiş olduğu duyarlılıktan ötürü Antalya Valisi Sebahattin Öztürk’e teşekkür eden Başkan Böcek, olumlu bir netice alacağına yürekten inandığını söyledi.
 
 
20 Aralık 2013 Cuma - 08:58
8655 Kere Okundu

2010 - 2013 © batiakdeniz.com Tüm Hakları Saklıdır. Hiç bir bilgi ve resim kaynak gösterilmeden kopyalanamaz. yazılım : webustasi.com